Į pradžią Krepšelis ->

Krepšelis ->

Raudonai išskirta eilutė yra dažniausiai pirkėjų pasirenkama pozicija (CD/DVD laikmena su viena licencija), kurioje jau įrašytas kiekis 1 (vnt. ). Norėdami įsigyti licenciją programą diegti keliems vartotojams, galima palikti šią poziciją taip kaip yra, o trūkstamų licencijų skaičių įrašyti langelyje šalia tos eilutės, kurioje licencijos kainos kategorija atitinka Jūsų perkamam licencijų kiekiui. Pvz.: papildomai perkant 8 vnt. reikia įrašyti skaitmenį „8“ eilutėle, kurioje nurodoma „įsigyjant nuo 1 iki 9“, o jei 9 vnt., tai reikia rašyti „9“ toje eilutėle, kurioje rašoma „įsigyjant nuo 10 iki 19“, nes viena licencija jau yra su laikmena arba pateikiama internetu (1+9=10) . Jei CD/DVD laikmena nereikalinga ir norite sutaupyti, raudonai išskirtoje eilutėje vietoje esamo „1“ reikia įrašyti „0“, o ties poziciją su įrašu „(licencija ir programa vartotojui pateikiami internetu)“ įrašyti  „1“. Taip pasirinkdami Jūs įsigysite licencijas už žemiausią kainą. Pvz., jei norite įsigyti produktą 25 vartotojams, užsakykite 1-ną poziciją „(licencija ir programa vartotojui pateikiami internetu)“ ir 24 licencijas įvardinamas kaip „įsigyjant nuo 20 iki 49“. Vėliau norėdami išplėsti vartotojų skaičių, galite įsigyti tik licencijas, kurių kaina priklausys sumuojant turimas ir papildomai įsigyjamas licencijas (pasitikslinimui kreiptis į gamintoją). MOK licencijos yra vardinės, be CD ir skirtos diegti tik į mokymo įstaigų kompiuterius, kurie naudojami mokymo procesui.
Atidžiai peržiūrėkite krepšelio turinį. Nereikalinga programa ir visos jo licencijos šalinamos su nuoroda Ištrinti. Jei keitėte produktų kiekį ar pasirinkote kitas pozicijas, tikslią mokėjimo sumą sužinosite tik perskaičiavus užsakymą. Tai galite atlikti su nuoroda Perskaičiuoti. Sukomplektavus užsakymą reikia spustelėti ant lango apačioje esančios nuorodos Dėti į krepšelį. Kitame lange iš prekybos partnerių bus parašoma įvesti identifikavimo duomenis, o mažmeniniam pirkėjui reikės pasirinkti komandą Tęsti.
Jei kyla klausimų, kaip sukomplektuoti užsakymą, perkant programas skirtas naudoti daugiau kaip 1-nam vartotojui, paskaitykite straipsnelius Apie pirkimus ir  Apie licencijas temoje KLAUSIMAI – ATSAKYMAI.

 
FRANKONAS
Licencija Kaina be PVM Kiekis Iš viso
Fotonijos programa FRANKONAS (CD ir viena vartotojo licencija) 43,44 € 43,44 €
Licencija vienam programos FRANKONAS vartotojui (įsigyjant nuo 1 iki 9) 0,00 € 0,00 €
Licencija vienam programos FRANKONAS vartotojui (įsigyjant nuo 10 iki 19) 0,00 € 0,00 €
Licencija vienam programos FRANKONAS vartotojui (įsigyjant nuo 20 iki 49) 0,00 € 0,00 €
Licencija vienam programos FRANKONAS vartotojui (įsigyjant nuo 50 iki 99) 0,00 € 0,00 €
Licencija vienam programos FRANKONAS vartotojui (įsigyjant nuo 100) 0,00 € 0,00 €
MOK licencija vienam programos FRANKONAS vartotojui mokymo įstaigoje 0,00 € 0,00 €
CD laikmena su FRANKONO programa (BE LICENCIJOS) 0,00 € 0,00 €
Ištrinti Iš viso:  43,44 €
 
Už prekes su PVM: 52,56 €  
Perskaičiuoti

Partneriams
Prisijungti
Produkto registravimas
Produkto naujinimas