Į pradžią Krepšelis ->

Krepšelis ->

Prie dažniausiai užsakomos pozicijas, stulpelyje Kiekis, jau yra įrašytas 1. Jei pirmosios pozicijos neketinate užsakyti, vietoje esamo 1 reikia įrašyti 0.
Norint įsigyti licenciją tik vienam vartotojui (pateikiamą internetu be laikmenos) langelyje už programos pavadinimo prie kurios skliaustuose parašyta (licencija įsigyjant nuo 1 iki 9 vnt.), reikia palikti arba įrašyti 1 (priklausomai nuo pasirinktos programos), o įsigyjant licencijas keliems vartotojams, atitinkamą skaičių reikia įrašyti langelyje šalia tos eilutės, kurioje licencijos kainos kategorija atitinka Jūsų perkamam licencijų kiekiui. Pvz.:  perkant 8 vnt. reikia įrašyti skaitmenį 8 eilutėle, kurioje prie programos pavadinimo yra (licencija įsigyjant nuo 1 iki 9 vnt.), o jei 11 vnt., tai reikia įrašyti 11 toje eilutėle, kurioje yra (licencija įsigyjant nuo 10 iki 19 vnt.). Vėliau norėdami išplėsti vartotojų skaičių, galite įsigyti licencijas, kurių kaina nustatoma sumuojant visas turimas ir papildomai įsigyjamas licencijas (pasitikslinimui kreiptis į gamintoją). MOK licencijos yra vardinės ir skirtos diegti tik į mokymo įstaigų kompiuterius, kurie naudojami mokymo procesui.
Atidžiai peržiūrėkite krepšelio turinį. Nereikalinga programa ir visos jo licencijos šalinamos su nuoroda Ištrinti. Jei keitėte produktų kiekį ar pasirinkote kitas pozicijas, tikslią mokėjimo sumą sužinosite tik perskaičiavus užsakymą. Tai galite atlikti su nuoroda Perskaičiuoti. Sukomplektavus užsakymą reikia spustelėti ant lango apačioje esančios nuorodos Dėti į krepšelį. Kitame lange iš prekybos partnerių bus parašoma įvesti identifikavimo duomenis, o mažmeniniam pirkėjui reikės pasirinkti komandą Tęsti.
Jei kyla klausimų, kaip sukomplektuoti užsakymą, perkant programas skirtas naudoti daugiau kaip 1-nam vartotojui, paskaitykite straipsnelius Apie pirkimus ir  Apie licencijas temoje KLAUSIMAI – ATSAKYMAI.

 
ANGLONAS 1.1 (neplatinamos licencijos)
Licencija Kaina be PVM Kiekis Iš viso
{ Fotonijos programa ANGLONAS 1.1 (licencija ir duomenys gaunami elektroniniu būdu) } 0,00 € 0,00 €
{ Pakaitinė ANGLONAS 1.1 licencija vienam ALKONO vartotojui (keičiant nuo 1 iki 9) } 0,00 € 0,00 €
{ Pakaitinė ANGLONAS 1.1 licencija vienam ALKONO vartotojui (keičiant nuo 10 iki 19) } 0,00 € 0,00 €
{ Pakaitinė ANGLONAS 1.1 licencija vienam ALKONO vartotojui (keičiant nuo 20 iki 49) } 0,00 € 0,00 €
{ Pakaitinė ANGLONAS 1.1 licencija vienam ALKONO vartotojui (keičiant nuo 50 iki 100) } 0,00 € 0,00 €
{ Pakaitinė ANGLONAS 1.1 licencija vienam ALKONO vartotojui (keičiant virš 100) } 0,00 € 0,00 €
{ Fotonijos programa ANGLONAS 1.1 (CD ir viena vartotojo licencija) } 28,96 € 28,96 €
Ištrinti Iš viso:  28,96 €
 
Už prekes su PVM: 35,04 €  
Perskaičiuoti

Partneriams
Prisijungti
Produkto registravimas
Produkto naujinimas