Į pradžią Diskusijos Apie viskąAr ruošiatės išleisti "Juodas avis" Office:mac 2011 versijai...

Apie viską

Ar ruošiatės išleisti "Juodas avis" Office:mac 2011 versijai. Manau, kad lietuviško teksto tikrintuvas Macintosh kompiuteriams – puiki ir neišnaudota niša.

Kodėl puiki niša? Dėl to, kad priešingai nei Windows versijos, Office (kartu ir Word) versija Mac'ams NETURI LIETUVIŠKO TEKSTO TIKRINIMO FUNKCIJOS.
Atsižvelgiant į tai, kad dėl šio trūkumo vis dar kenčia ir kitos, gausesnės tautos (pvz. arabai, vengrai), akivaizdu, kad iš Microsoft neverta tikėtis papildymo su lietuvių kalbos tikrintuvu.
O jūs turite puikų ir labai vertingą produktą – Juodas avis. Pritaikykite jį Mac kompiuteriams: Office:mac naudotojai, kuriems bent truputi rūpi pasitikrinti, ką rašo, jį išgraibstys. Juk kitos alternatyvos nėra ir nebus!
Tikiu, kad jūsų nereikia įtikinėti, kad Mac'ų populiarumas tik augs.
Susidariau įspūdį, kad Juodų avių Windows versiją naudoja daugiau "profesionalai" – žmonės, kuriems neužtenka integruotos Word'o klaidų taisymo funkcijos. Mac atveju Jūsų tikrintuvą rinksis kiekvienas.
Tiesa, būtina pabrėžti, kad apskritai Mac OS X operacinėje sistemoje lietuvių kalbos taisymas veikia, tačiau tai negalioja Word'ui (čia tuo atveju, jei kas nors klaidingai teigtų, kad Word turi "vidinį" tikrintuvą).
Nekantriai laukiu komentarų!

2013-03-19 16:20. Rapolas

Komentarų į šią žinutę nėra.

Parašykite komentarą


Komentarą rašyti gali tik forumo nariai

Partneriams
Prisijungti
Produkto registravimas
Produkto naujinimas