Į pradžią Diskusijos Jūsų pasiūlymai naujoms žodynų versijomsSveiki, sprendžiant pagal Jūsų atsakymus http://www.foton...

Jūsų pasiūlymai naujoms žodynų versijoms

Sveiki,sprendžiant pagal Jūsų atsakymus http://www.fotonija.lt/lt/?itemId=1155266 ir http://www.fotonija.lt/lt/?itemId=1155155 man susidarė nuomonė, kad MAC vartotojams dar po kokių 2-3 metų gal ir realus dalykas, o apie Linux versiją artimiausius 5-10 metų greičiausiai net nėra ko svajoti.

Bet jei Jums tokiam darbui reikia 1-2 metų, gal galima mums patiems (žinoma nusipirkusiems legalią Anglono versiją) tuo užsiimti?Aš, kaip vienas iš tų, kurie tikrai pirktų Anglono Linux versiją, norėčiau dar šį mėnesį (taip, tikrai šį!) nusipirkt Windows'inio Anglono licenciją ir pabandyti iš šio žodyno kokiu nors būdu sau pasidaryti tokį, kuris normaliai veiktų ir mano kompiuteryje su Linux. Viską daryčiau tik savo pastangomis - iš Jūsų neprašyčiau nei neužšifruotų žodyno duomenų, nei kažko panašaus.

Ir nors alternatyvų MAC/Linux naudotojams ir taip pilna internete (visi "online" žodynai, OpenDict su LED žodynais, jau nekalbant apie perdarytus to paties Anglono duomenų failus), bet aš manau, kad Anglonas yra tikrai vykęs produktas ir esu pasiruošęs jį nusipirkti. Tik trūksta Jūsų atsakymo šiuo „persidarymo pačiam“ klausimu. Jei atsakymas "TAIP, galima", tada tikrai ateinu ir nusiperku Angloną. Jūs šiuo atveju neinvestuodami minėtų 1-2 metų (o iš kur tiek daug?) gautumėte tuos 100Lt+PVM už turbūt jau atsipirkusį „Anglonas 1.0“.


Mane domina pirma Anglono versija, nes mano eksperimentams nepavykus bent galėsiu jį Linux'uose pasileist per „Wine“ emuliatorių. Aišku, taip jis veikia daug lėčiau, bet tai vis tiek man, asmeniškai, yra daug geriau, nei D.U.K. minima internetinė žodyno versija. Antros „Demo“ per minėtą „Wine“ veikia iš vis tragiškai, tai, deja, bent šiai dienai man ši versija man nėra tinkama.


Iš anksto ačiū, lauksiu atsakymo ar bent nuomonės apie apie tai.

TautvydasP.S. ar įmanoma užsiregistruot Jūsų forume, kad galėčiau ne tik parašyti pirmą žinutę, bet ir atsakyt į komentarą?

2010-07-01 17:46. Tautvydas

Komentarų į šią žinutę nėra.

Parašykite komentarą


Komentarą rašyti gali tik forumo nariai

Partneriams
Prisijungti
Produkto registravimas
Produkto naujinimas