Į pradžią Apie musFaktai ir skaičiai

Faktai ir skaičiai

Computer Bild

Vienas iš populiariausių kompiuterinių žurnalų Lietuvoje Computer Bild Lietuva, 2007 m. sausio ir vasario mėn. rinko geriausius praėjusių metų kompiuterinius gaminius bei paslaugas. Vykusiame konkurse skaitytojai galėjo įvairiais būdais balsuoti už jų manymu  geriausius gaminius keliose skirtingose produktų kategorijose.

Žurnalo skaitytojai rinkdami geriausius 2006 metų kompiuterinius gaminius žodynų tarpe 1-a vietą skyrė ALKONUI/ANGLONUI. Už mūsų programas buvo pateiktas 621 balsas, o artimiausias konkurentas surinko tik 168 balsus.

Computer Bild Lietuva žurnalo rinkimuose Auksinis kompiuteris 2007 programa „Anglonas“ buvo išrinkta geriausiu gaminiu tarp elektroninių žodynų.

Computer Bild Lietuva žurnalo rinkimuose Auksinis kompiuteris 2008 „Anglonas“ išrinktas geriausiu gaminiu savo kategorijoje.

2010 m. Computer Bild Lietuva žurnalo rinkimuose Auksinis kompiuteris, mūsų  žodynas „Anglonas“ savo kategorijoje vėl buvo pirmas ir trečias absoliučioje įskaitoje, nusileidęs tik Microsoft® Windows® 7 ir MS Office®.

Partneriams
Prisijungti
Produkto registravimas
Produkto naujinimas