Į pradžią DiskusijosJūsų pasiūlymai naujoms žodynų versijoms

Jūsų pasiūlymai naujoms žodynų versijoms

Kviečiame išsakyti savo nuomones, pastebėjimus ir pageidavimus į kurias bandysime atsižvelgti tobulindami žodynų programas. Rašykite kokių funkcijų pasigendama, kas veikia ne taip, ko visai nereikia, ko labai reikia ir panašiai.


Diskusijų temos žinutės

2010-04-28 16:49. Kristijonas

Aha, pats laikas yra dabar (išleisti žodynų MAC versijas), nes vėliau šių žodynų gali ir nebeprireikti - dar kokie 3-5 metai ir šiuo metu esančios alternatyvos pasieks panašų lygį. Nesu programuotojas, bet negi taip sunku perkompiliuoti viską, gi yra visokiausių įrankių.. Taigi, laukiam nesulaukiam :-)

 
2009-09-28 21:36. andrius

Sveiki,

naudojuosi jūsų anglų-lietuvių-anglų žodynais jau seniai, tačiau atsitiko taip, jog ėmiau naudoti Mac kompiuterius ir labai pasigendu Anglono Mac operacinei sistemai. Norėčiau sužinoti ar yra planų, atsižvelgiant į sparčiai augantį Mac vartotojų kiekį Lietuvoje, šį ar kitą panašų žodyną išleisti ne tik Windows vartotojams? Šis klausimas labai opus tarp Apple kompiuterių savininkų ir pažįstu tikrai daug žmonių, kurie tikrai įsigytų tokią jūsų programinę įrangą jai pasirodžius.

Dėkoju,
Andrius

 
2009-02-26 10:44. ignasios

Anglono zodyne truksta sio vertimo:

Foie gras - anties kepeneliu produktas (kepeneliu duona :) )

Iš viso: 43 (5 psl.)   1 - 10 | 11 - 20 | 21 - 30 | 31 - 40 | 41 - 43  Įrašykite naują žinutę


Jūsų žinutė:
Prašome įrašyti į šį laukelį simbolius, kuriuos matote paveikslėlyje:
Jūsų pravardė:
Jūsų el. pašto adresas:
Partneriams
Prisijungti
Produkto registravimas
Produkto naujinimas