Į pradžią DiskusijosJūsų pasiūlymai naujoms žodynų versijoms

Jūsų pasiūlymai naujoms žodynų versijoms

Kviečiame išsakyti savo nuomones, pastebėjimus ir pageidavimus į kurias bandysime atsižvelgti tobulindami žodynų programas. Rašykite kokių funkcijų pasigendama, kas veikia ne taip, ko visai nereikia, ko labai reikia ir panašiai.


Diskusijų temos žinutės

2010-11-29 23:40. Ignas

Žodyne pateikiate frazeologizmo "lose cannon" vertimą - nenuspėjamas žmogus. Tačiau dažniau yra vartojamas "loose cannon". Žodyno vartotojas, išsekantis būtent tokio termino ir surinkęs jį tiesiai į paieškos laukelį, vertimo neras.

 
2010-11-14 09:27. snow leopard

vos prieš mėnesį Nusipirkau MacBook Pro ir labiausiai pasigendu anglono šiuo metu. Ar gi nepastebėt, kad dabar apple ant bangos. atsižvelkit ir į tą faktą,jog MAC OS vartotojų nuosekliai daugėja.

 
2010-10-19 21:03. asdfasd

Anglone 2 reikia aktyvuoti tekstinį užklausos lauką, kai aktyvuojamas langas, nes dabar niekas nėra aktyvuojama ir ant užklausos lauko reikia užvesti pelę, kad pradėtum rašyt. Nėra už ką!

 
2010-10-17 20:55. Garazas

neuroglia [njuəˈrɔglɪə] n neuroglija, paraminis nervinis audinys. Mane tikrai prajuokino :D, koks čia audinys ?

 
2010-09-30 16:58. VytautasK

Būkite žmonės, padarykite versiją ANDROID OS !!! Tegul net brangesne už iPhone versiją, bet labai reikia!!!

Plyzzzz!!!

 
2010-09-13 11:15. VytautasK

Labai laukiam žodyno versijos Android OS tyrintiems aparatams...

 
2010-07-23 10:43. Egidijus

Laba diena,

šiuo metu bandau bandau Angloną 2. Ir vienas dalykas man užkliuvo. Labai dažnai naudoju Lingvo X3. Nors Anglonas turi ten nesamą OCR funkciją, tačiau ten vartotojui patogiau naudotis vvv funkcija. Užtenka tik _užvesti_ pelės žymeklį ant žodžio ir nieko papildomai nereikia spaudinėti. Anglone 2 tokios galimybės neradau, nes reikia atlikti net tris veiksmus: 1) užvesti pelės žymeklį, 2) nuspausti atitinkamą klavišą klaviatūroje, 3) nuspausti pelės klavišą. Nedelsiant reikia optimizuoti.Anglono įsigyjimą teks atidėti.

Lingvo X3-> Tools-> Options-> Quick lookup-> Show pop-up window when I point to a word.

 
2010-07-01 17:46. Tautvydas

Sveiki,sprendžiant pagal Jūsų atsakymus http://www.fotonija.lt/lt/?itemId=1155266 ir http://www.fotonija.lt/lt/?itemId=1155155 man susidarė nuomonė, kad MAC vartotojams dar po kokių 2-3 metų gal ir realus dalykas, o apie Linux versiją artimiausius 5-10 metų greičiausiai net nėra ko svajoti.

Bet jei Jums tokiam darbui reikia 1-2 metų, gal galima mums patiems (žinoma nusipirkusiems legalią Anglono versiją) tuo užsiimti?Aš, kaip vienas iš tų, kurie tikrai pirktų Anglono Linux versiją, norėčiau dar šį mėnesį (taip, tikrai šį!) nusipirkt Windows'inio Anglono licenciją ir pabandyti iš šio žodyno kokiu nors būdu sau pasidaryti tokį, kuris normaliai veiktų ir mano kompiuteryje su Linux. Viską daryčiau tik savo pastangomis - iš Jūsų neprašyčiau nei neužšifruotų žodyno duomenų, nei kažko panašaus.

Ir nors alternatyvų MAC/Linux naudotojams ir taip pilna internete (visi "online" žodynai, OpenDict su LED žodynais, jau nekalbant apie perdarytus to paties Anglono duomenų failus), bet aš manau, kad Anglonas yra tikrai vykęs produktas ir esu pasiruošęs jį nusipirkti. Tik trūksta Jūsų atsakymo šiuo „persidarymo pačiam“ klausimu. Jei atsakymas "TAIP, galima", tada tikrai ateinu ir nusiperku Angloną. Jūs šiuo atveju neinvestuodami minėtų 1-2 metų (o iš kur tiek daug?) gautumėte tuos 100Lt+PVM už turbūt jau atsipirkusį „Anglonas 1.0“.


Mane domina pirma Anglono versija, nes mano eksperimentams nepavykus bent galėsiu jį Linux'uose pasileist per „Wine“ emuliatorių. Aišku, taip jis veikia daug lėčiau, bet tai vis tiek man, asmeniškai, yra daug geriau, nei D.U.K. minima internetinė žodyno versija. Antros „Demo“ per minėtą „Wine“ veikia iš vis tragiškai, tai, deja, bent šiai dienai man ši versija man nėra tinkama.


Iš anksto ačiū, lauksiu atsakymo ar bent nuomonės apie apie tai.

TautvydasP.S. ar įmanoma užsiregistruot Jūsų forume, kad galėčiau ne tik parašyti pirmą žinutę, bet ir atsakyt į komentarą?

 
2010-06-07 09:51. R.

Sveiki,

Bandausi Angloną v2 Demo. Ar galėtumėte padaryti, kad į išverstų žodžių istoriją būtų saugomi (pasirinktinai, pvz, pasirinkus VVV nustatose) ir tie žodžiai, kurie buvo išversti pasinaudojus VVV, t.y. iškvietus vertimo langiuką su pele ties norimais žodžiais(?) Kaip pastebėjau, tokiu būdu išversti žodžiai dabar Anglone v2 istorijoj nesaugomi.

Pagarbiai,
Vaidas

 
2010-05-26 10:53. twitter

Labai laukiame ir vis nesulaukiame jūsų produktų palaikymo MAC OS X sistemoje. Ar turite konkrečių planų dėl to?

Iš viso: 43 (5 psl.)   1 - 10 | 11 - 20 | 21 - 30 | 31 - 40 | 41 - 43  Įrašykite naują žinutę


Jūsų žinutė:
Prašome įrašyti į šį laukelį simbolius, kuriuos matote paveikslėlyje:
Jūsų pravardė:
Jūsų el. pašto adresas:
Partneriams
Prisijungti
Produkto registravimas
Produkto naujinimas