Į pradžią Naujienos Fotonijos naujienosNauja programa "FOTONIJOS rašto asistentas MAINUKAI"

Nauja programa "FOTONIJOS rašto asistentas MAINUKAI"

MAINUKAI padeda greičiau ir patogiau paruošti raštus naudojant mišraus formato, įvairių kalbų ar skirtingos kilmės tekstų fragmentus. MAINUKAI visapusiškai patobulina „kopijuok ir įterpk“ (Copy-Paste) procesą bei informacijos įvedimą įvairiuose programų laukuose ir formose.

Mainukų langas Anglono lange

Naudingiausios funkcijos ir savybės trumpai:

·           MAINUKAI iš iškarpinės (clipboard) gali paimti švarų tekstą (be formatavimo), kuris įrašomas į automatiškai atsinaujinantį istorijos sąrašą. Šiuos tekstus, esančius istorijos sąraše (TXT arba RTF formatu), galima redaguoti, išsaugoti failuose, spausdinti, trinti arba pažymėti kaip saugotinus.

·           Ctrl+Alt+F8 deriniu (nusistatomas) arba spragtelėjimu ant piktogramos užduočių juostoje pateikiamas langas su paskutiniu kopijuotu tekstu.

·           Ctrl+Alt+F7 deriniu (nusistatomas) iškarpinėje esantis tekstas išvalomas nuo visų formatavimo žymių.

·           Ctrl+Alt+F9 deriniu (nusistatomas) iškarpinėje esantis tekstas konvertuojamas į lotyniškas raides (lietuviškas tekstas nušveplinamas, kirilicos raidės transliteruojamos).

·           Ctrl+Dešinio pelės mygtuko deriniu (nusistatomas) tekstas esantis po pelės žymekliu pateikiamas MAINUKŲ lange.

·           Anglišką tekstą, esantį MAINUKŲ lange, galima automatiškai išversti į lietuvių kalbą (reikalingas interneto ryšys su vieša VDU mašininio vertimo paslauga).

·           MAINUKŲ lange veikia rašybos tikrinimas lietuvių kalba ir kitomis kalbomis (EN, FR, DE, PL, RU, ES...), kurios turi atviro kodo HUNSPELL žodynus (galima pridėti kitus).

Kompiuteryje galima vykdyti failų paiešką, kurių pavadinimuose yra lietuviškos ir kirilicos raidės, o suradus – pakeisti į lotyniškas (šveplinama arba transliteruojama).

Partneriams
Prisijungti
Produkto registravimas
Produkto naujinimas